تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

جزوه الکترونیک قدرت ۲ – کریم عباس زاده

جزوه الکترونیک قدرت 2 – کریم عباس زاده

الکترونیک قدرت ۲ یکی از دروس جذاب و البته بسیار کاربردی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد که برخلاف الکترونیک قدرت ۱ مباحث زیادی را دربر می گیرد و به دلیل به روز بودن مباحث ارائه شده یکی از دروس بسیار خوب برای ارائه مقاله می باشد.

خیلی از مطالب این واحد درسی همچنان در دست تحقیق هستند و برخی از موارد ارائه شده به دلیل پیچیده بودن منطق تحلیلی هنوز به مرحله تجاری سازی وارد نشده اند.

جزوه الکترونیک قدرت ۲ دکتر عباس زاده یکی از جزوات خوب در این واحد درسی به لحاظ پوشش سرفصل های کلی می باشد که در ۶۲ صفحه تهیه شده است، این جزوه در سال تحصیلی ۱۳۹۷ در دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی نگارش شده که به دلیل به روز بودن مباحث آن به شما دید خوبی نسبت به مقالات اخیر در زمینه الکترونیک قدرت ۲ می دهد.

این جزوه توسط آقای امیر عنایتی نگارش شده است که از ایشان کمال تشکر را داریم.

دقت داشته باشید که منابع تدریسی برای این واحد درسی در بیشتر دانشگاه ها مقالات می باشد و دلیل آن هم دانش سطح بالا تکنولوژی های بکار رفته در این ادوات می باشد.

به صورت کلی می توانید نقاط قوت و ضعف جزوه دکتر عباسزاده را بیان نمایید؟

نقاط قوت

همانگونه که ذکر شد از ویژگی های بارز این جزوه می توان به ارائه تمامی سرفصل های وزارت علوم و بیان چند مورد اضافه نیز، اشاره کرد.

نقاط ضعف

متاسفانه جزوه عاری از هرگونه مثال و تمرین می باشد و برای ارزیابی مناسب نیست، از طرفی مباحث بیان شده به دلیل کمبود زمان در حد اشاره ابتدایی بوده و برخی از مباحث به خوبی بررسی نشده اند و بیشتر به دانشجو خط مسیر سرفصل ها را ارائه می کند.

 

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم جزوه الکترونیک قدرت ۲ – کریم عباس زاده  | با حجم ۷۸ مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

جزوه الکترونیک قدرت ۲ – کریم عباس زاده

۵ (۱۰۰%) ۲ votes