تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

سردخانه های بالای صفر و زیر صفر | مجتمع فنی مدیران برق ایران

سردخانه ها در انواع و اندازه و سایز های مختلف تولید و به بازار عرضه میگردد.  سردخانه های کوچیک تحت عنوان walk-in cooler  بمنظور نگهداری محصولات و مواد فاسد شدنی در فروشگاه های زنجیره ای،هتل ها، رستوران ها و سازمان ها و موسسات آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

سردخانه های زیر صفر و بالاس صفر شامل بدنه از عایق پلی یورتان در ضخامت های مختلف که با ورق رنگی گالوانیزه یا استنلس استیل پوشانیده شده اند در ابعاد مورد نیاز طراحی و در محل بهره برداری و نصب به سرعت قابل مونتاژ می باشد. واحد اپراتور سردخانه در فضای داخل سردخانه نصب می شود تاسیسات کندانسینگ یونیت شامل کمپرسور – کندانسور و مدیران برق ایران با توجه به ظرفیت سرمایی مورد نیاز در کارخانه طراحی و تولید گردیده و پس از تست نهایی به محل نصیب پرژه انتقال داده می شود.

دربهای سردخانه های زیر صفر و بالای صفر در دو نوع لولایی و ریلی نیز با عایق فوم پلی یورتان که سطح درب پوشیده و با ورق پیش رنگ شده گالوانیزه و یا روکش آلوزینگ P.V.C  و یا ورق استلنس استیل ساخته شده و در محل نصب روی سردخانه ها مونتاژ  میگردد. این درب ها مجهز به المنت حرارتی نیز می باشند که همواره خاصیت ارتجاعی لاستیک دور درب در دمای مختلف حفظ گردد.