تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

کتاب اصول ماشین های الکتریکی(en) – پی سی سن + حل المسائل

کتاب اصول ماشین های الکتریکی(en) - پی سی سن + حل المسائل

کتاب ماشین های الکتریکی پی سی سن بدون شک در ایران رتبه ۱ را در میان کتاب های ماشینی را به خود اختصاص داده است.

این کتاب در سایر کشورها به اندازه ایران از این حجم از محبوبیت برخوردار نیست اما واقعا دلیل این محبوبیت در کشور چه می تواند می باشد؟

رمز این محبوبیت نه در محتوای عالی کتاب بلکه در ترجمه روان این کتاب می باشد که توسط مهندس مهرداد عابدی تهیه شده است، البته به دلیل مسائل حق نشر امکان قرار دادن نسخه فارسی این کتاب در وب سایت نمی باشد ولی برای شما ویرایش دوم و سوم انگلیسی این کتاب را قرار داده ایم.

بیشتر دانشجویان حتی با نام انگلیسی این کتاب که “Principles of Electric Machines and Power Electronics” می باشد آشنا نمی باشند و شهرت این کتاب بیشتر با نویسنده آن که دکتر Paresh C. Sen می باشد همراه است، اجازه بدهید کمی با نویسنده این کتاب محبوب بیشتر آشنا شویم؛

معرفی دکتر پی سی سن:

ایشان یکی از پروفسورهای بازنشسته دانشگاه مطرح Queen کانادا می باشند که مدرک دکتری خود را در سال ۱۳۳۳ از دانشگاه Toronto دریافت کرده اند.

دکتر سن دارای بیش از ۲۵۰ مقاله ثبتی می باشند و برخلاف تصور برخی از افراد تنها در حوزه ماشین کار نکرده است بلکه در حوزه الکترونیک قدرت نیز کتاب نوشته اند، دکتر پی سی سن در برخی از صنایع کانادا و هند نیز تجربه کارهای صنعتی در کارنامه خود داشته اند.

اگر بخواهیم در مورد افتخارات دکتر بنویسیم مسلما چندین صفحه باید برای شما تایپ کنیم ولی آنچه که مشخص است ایشان یکی از چهره های تاثیرگذار در صنعت و دانش برق بخصوص گرایش قدرت می باشند که سهم خود را به خوبی در سطح جهانی ادعا کرده اند.

در ادامه برای شما کتاب Principles of Electric Machines and Power Electronics را در ویرایش های دوم و سوم به همراه حل المسائل ویرایش دوم (متاسفانه حل المسائل ویرایش سوم به صورت رایگان در دسترس نمی باشد) به زبان انگلیسی برای شما عزیزان قرار داده ایم و امیدواریم استفاده لازم و مفید را از این مجموعه کامل ببرید.

 

 

 

     دانلود مستقیم کتاب اصول ماشین های الکتریکی(en) – ویرایش سوم  | با حجم ۵۴ مگابایت

     دانلود مستقیم کتاب اصول ماشین های الکتریکی(en) – ویرایش دوم  | با حجم ۱۶ مگابایت

     دانلود مستقیم حل المسائل اصول ماشین های الکتریکی(en) ویرایش دوم  | با حجم ۵ مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

کتاب اصول ماشین های الکتریکی(en) – پی سی سن + حل المسائل

۵ (۱۰۰%) ۱ vote