تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

کتاب پاسخگویی به بار در دنیا

کتاب پاسخگویی به بار در دنیا

مدیریت بار و نحوه تعامل با مشتریان شبکه برق همواره یکی از مسائل چالشی در دنیای برق به شمار می رود، اگر شما نتوانید به درستی درخواست های مشتریان را مدیریت نمایید مجبور به متحمل شدن هزینه هایی سرسام آور خواهید شد.

برای روشن شدن ابعاد قضیه یک مثال بیان می کنیم؛ تصور کنید ما به صورت عادی به خودرویی نیاز داریم که در ۹۸% ساعات روز تنها با سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت باید حرکت کند اما در ۲% باقی مانده بخاطر نیازمان باید سرعت به ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت برسد!

مسلما راهکار اشتباه خرید ماشین میلیاردی تنها برای آن ۲% است چرا که هزینه های نگه داری سرسام آوری را نیز به دنبال دارد، اتفاقی که در برخی از کشورهای همسایه به دلیل نبود دیسپاچینگ قوی در سال های دور رخ داده است.

اما چالش اصلی برطرف کردن نیاز آن ۲% می باشد که ما به آن پیک بار می گوییم.

در کشورهای توسعه یافته این مسئله به خوبی مدیریت می شود و به همین جهت مرور تجربیات آنها مسلما به ما در رفع اصولی نیازهای کاربرانمان کمک شایانی خواهد نمود.

کتاب پاسخگویی به بار در دنیا که توسط سازمان سابا (سازمان بهره وری انرژی ایران) و به قلم مهندس علیرضا ذکری زاده تهیه شده است مروری بر استاندارد های مطرح شده در iso برای برخی از این مسائل داشته است که جهت آموزش و آشنایی پرسنل کاری با این حیطه کاری تهیه شده است.

کتاب پاسخگویی به بار در سیستم های قدرت در نیا حاوی ۳۴ صفحه بوده و به دلیل استفاده از نمودارها شما در هنگام مطالعه آن احساس خستگی نخواهید کرد.

 

 

 

 

     دانلود مستقیم کتاب پاسخگویی به بار در دنیا  | با حجم ۴ مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

کتاب پاسخگویی به بار در دنیا

۵ (۱۰۰%) ۱ vote